Bugaboo Fox

 

Bugaboo od wielu lat jest synonimem produktu premium. Długo te wózki miały dość ograniczoną konkurencję, bo chętnych by wydac na nie ponad 4000-5000 zł, nie było zbyt wielu. Jednak od jakiegoś czasu marek oferujących wózki dla rodziców, którzy mogą sobie pozwolić na taki wydatek, jest coraz więcej,  a na ulicach częściej można zobaczyć produkty z górnej półki. Bugaboo Fox to pierwsza od kilku lat premiera zupełnie nowego modelu tej firmy. Wózek łączy w sobie cechy ultralekkiego miejskiego i niesłychanie zwrotnego Cameleona oraz mocnego  i terenowego Buffalo.

Odpowiada więc na potrzeby tych rodziców którzy szukają najbardziej uniwersalnych rozwiązań, tak samo dobrze sprawdzających się w terenie, jak i na betonowych chodnikach. Fox zachwyca lekkością prowadzenia i zwrotnością, a jednocześnie wygląda nieco bardziej nowocześnie od poprzedników. Klient ma możliwość pełnego dostosowania jego kolorystyki do własnego gustu.

Z całą pewnością ten produkt trafi na listę wyprawkową wielu rodziców, którzy szukają najciekawszych i najbardziej uniwersalnych rozwiązań, bez względu na cenę. Bugaboo Fox pojawił się w sprzedaży w marcu, najtańsza wersja kosztuje 5068 zł, najdroższa prawie 6000 zł.

Wózek Bugaboo Fox z gwarancją najniższej ceny  dostępny jest tutaj: https://www.bociek.eu/7944-bugaboo-fox-wozek-gleboko-spacerowy.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *