Fotelik obrotowy Britax Romer DualFix i-SIZE SICT / DualFix M i-SIZE SICT

Britax Romer to firma, która od początku swojego istnienia stawiała na innowacyjne rozwiązania oraz kładła duży nacisk na poziom bezpieczeństwa swoich produktów.
Jednym z takich innowacyjnych a zarazem bardzo bezpiecznych produktów tej marki jest fotelik DualFix I-SIZE, który otrzymał 4 **** w teście bezpieczeństwa ADAC. Model ten wyróżnia się przedwszystkim tym, że jest obrotowy w zakresie 360 stopni, rodzic może ustawić go w pozycji bocznej, która ułatwia wkładanie dziecka do fotelika. Zagłówek fotelika posiada nietypowy kształt litery V, dzięki takiemu rozwiązaniu głowa dziecka ma więcej miejsca, dodatkowo zagłówek posiada aż 8 stopni regulacji wysokości. Fotelik został wyposażony w system Pivot-Link, który redukuje ryzyko związane z obrażeniami szyi i głowy podczas zderzeń czołowych.
Pasy automatycznie dostosowywują się do ustawionej wysokości zagłówka. Britax Romer Dualfix i-size jest montowany w samochodzie za pomocą zacisków isofix a także nogi wspierającej.
Pasy bezpieczeństwa zostały obszyte specjalnym materiałem, który nie podrażnia skóry dziecka.

Szczegółowe informacje na temat tego fotelika znajdziesz tutaj -> https://www.bociek.eu/7804-britax-romer-dualfix-i-size.html <-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *